KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 7198147
nr 719 8147
Träsnitt
Japan, 1800-tal, 37x26
Utrop:
300 kr
Såld:
800 kr
måndag 10 oktober 2011
kl 19:05:43
750 kr
250 kr
500 kr